июнь, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Дәүләт Советы депутаты Әлфия Когогина  Мәскәүдә Поклон тавында узган “Хәтер көне“ акциясендә катнашты.

Бүген,  22 июнь көнне  – Бөек Ватан сугышы башланган көн, Калмаш авылында   Хәтер һәм матәм көне буларак Җиңү паркы каршындагы мәйданда район халкы  катнашында митинг белән узды.

Иштирәк авылында «Хәтер шәме” акциясе узды

Район мәшгульлек үзәгенә быел укучыларның җәйге каникуллары чорында 65 баланы эшкә урнаштыру планы куелган, шул исәптән 5 бала авыр шартларда яшәүче гаиләләрдән булырга тиеш.

"Хәтер шәме” акциясе һәм сугыш  башланган көн уңаеннан  Круглое Поле поселогы"Яшьлек" Үзәгендә узды

Район авыл хуҗалыкларында сөт җыеп тапшыру буенча оператив белешмә

Альфия Когогина: Счетная палата эффективно взаимодействует с Государственной Думой.