июнь, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Тукай районында агымдагы елның  гыйнвар- июнь айларына йортлар файданануга тапшырылды

Рәсми булмаган мәшгульлек, хезмәт хакын вакытында түләмәү буенча сораулар булганда тукайлылар «Халык контроле» дәүләт хезмәтләре күрсәтү мәгълүмат системасына мөрәҗәгать итә алалар. Шулай ук 70-00-76 телефоны буенча «кайнар линия»гә шалтыратырга була.

Хакимияттә үткән атналык киңәшмәдә район башлыгы Васил Хаҗиев ГТО нормаларны  алтын аерма билгесенә биргән прокурор ярдәмчесе, өченче класс юристы Чулпан Галиеваны һәм бронза аерма билгесенә биргән прокурорның өлкән ярдәмчесе, юстициянең кече киңәшчесе Илдар Рамазановны котлады.

26 июнь кэненэ Татарстан Республикасында кулланыш   товарларынын  бәяләр  үзгәреше

Скидки-обман покупателей?Каждый человек, независимо от своего достатка, всегда хочет купить товар по низкой цене. Прекрасно понимают это и люди по другую сторону прилавка.Поэтому стараются привлечь внимание покупателя всевозможными скидками, обвалом цен на группы товаров, праздничными распродажами и различными «благотворительными» акциями.