Новотрицкое мәктәбендә укытучылар көненә багышланган бәйрәм кичәсе үтте

2015 елның 5 октябре, дүшәмбе
2 нче октябрь көнне  Новотрицкое  мәктәбендә  укытучылар көненә багышланган бәйрәм кичәсе үтте.   Кичәдә муниципаль район башлыгы   Василь Хазеев, Башкарма комитет житэкчесе Расим Асылгараев ,мэгариф идэрэсе  житэкчесе Рамил Исаев катнашты, тэбриклэу сузлэре житкеделэр   . Кичәдә    укучылар концерт номерлары күрсәттеләр, алдынгы укытучыларны булэклэулэр булды.
Кенэз мэктэбе   биология укытучысы Любовь Михайловна Ерхова,  мэгариф идэрэсе методисты  Эльмира Гарифзяновна Вагизова,   «Тамчыкай» балалар бакчасы мэдире Алефтина Георгиевна Кадыровага Республика мэгариф хэм фэн министрлыгы грамоталары тапшырылды.
Кенэз ,Иске Дэреш ,Мусабай Завод мэктэп директорлары
,Голубой вагон»(пос. Круглое Поле),«Кызыл Калфак» (с. Биюрган)балалар бакчасы  мэдирлэренэ Башкарма комитет Житэкчесенен Рэхмэт хаты тапшырылды.