Яз һәм Хезмәт бәйрәме белән!

Бу язгы бәйрәм һәрвакыт яңарыш, якты өметләр, үзара ярдәмләшү һәм бердәмлек билгесе булып торды һәм шулай булып кала. Тынычлык, хезмәт, бер-береңә хөрмәт – тормышта мәңге үзгәрмәс кыйммәтләр, җәмгыятьнең үсеш нигезе.

Бүген без хезмәт кешеләрен котлыйбыз һәм хөрмәтлибез, хезмәт коллективларыбыз казанышларына сөенәбез, хезмәте белән районыбызны күтәргән барлык тукайлыларга рәхмәт сүзләрен җиткерәбез.
Тукайлылар эшкә булган халык, игелекле гамәлләргә омтылу сыйфаты – территориябез үсешенең төп нигезе. Үз хезмәтебез белән яшәешебезне тагын да яхшырак итәчәгебезгә ышанам.
Районыбыз игенчеләре бу көнне елның-елында басуда тырыш хезмәт белән каршылый. Бүген кырлар моторлар гөрелтесенә күмелгән. Яңа уңышка нигез салына – җиребезгә бәрәкәт иңсен, мул уңыш үстереп алырга язсын.
Җылы май кояшы сезгә көч-куәт өстәсен, күңелләрегез һәрвакыт бәйрәм кәефе, шатлык-сөенечләр, тормышка мәхәббәт хисе белән тулып торсын. Барчабызга да исәнлек-саулык, йортларыбызга бәрәкәт, гаиләләребезгә бәхет, илгә-көнгә иминлек телим.

Тукай муниципаль районы башлыгы Фаил КАМАЕВ.

Соңгы яңарту: 2021 елның 4 мае, 15:23