гыйнвар, 2015 ел
якшәмбе
 Круглое Поле мэктэбендэ  район мэктэплэре   балалар оешмасынын спикерлары очрашты. Алар  тэрле ярышлар оештырдылар,   Яна ел котлаулары кабул иттелэр
 Круглое Поле  мэктэбендэ тэрбия эшлэре буенча директор урынбасарлары семинары узды.  Алар  ярты еллыкка эш нэтижэлэрен  барладылар алдагы бурычларын карадылар

Кышкы каникуллар башланган көннәрдә «Бала – иң мөһим пассажир» профилактик акциясе кысаларында район буенча ЮХИДИ хезмәткәрләре Яр Чаллының 49нчы кадет мәктәбе офицерлары һәм кадетлары белән берлектә Кече Шилнә мәктәбенә чыктылар.
Княз мэктэбендэ каникуллар мавыктыргыч хэм  кунелле уза .Алар тэрле ярышлар оештыралар,  таудан шуалар, шугалакта   кунеллэре булганчы ял итэлэр.
Биклэн мэктэбендэ  Кар кызы хэм Кыш бабай купбалалы гаилэлэрдэ булдылар, аларга Яна ел кучтэнэчлэре тапшырдылар
Биклэн авыл жирлеге башлыгы Сэхэбиев М. Ш. мэктэккэ Яна ел  булэге итеп ГТО    билгелэре  тупланмасы  стендын   тапшырды
Террорлык белән бәйле куркыныч очраклар килеп чыкканда, гражданнар 8 (843) 231-45-55 яки 8 (843) 231-45-45 телефоннары аша Федераль куркынычсызлык хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсенә шалтырата алалар.