Тукай муниципаль районы советының кырык бишенче утырышы көн тәртибе

2024 елның 18 апреле, пәнҗешәмбе

Яр Чаллы ш. 24 апрель 2024 ел М.Җәлил пр, 46 9:00 Тукай муниципаль районы Башкарма комитетының утырышлар залы 1. Тукай муниципаль районында милләтара һәм конфессияара мөнәсәбәтләр торышы һәм террорчылыкка һәм экстремизмга каршы көрәш чаралары турында. 2. 2023 елга «Тукай муниципаль районы контроль-хисап палатасы» МКУ эшчәнлеге турында хисап. 3. Балалар һәм яшүсмерләрнең җәйге ялын, сәламәтләндерүне һәм мәшгульлеген оештыру турында. 4. «2024 елга, 2025 һәм 2026 еллар планы чорына Тукай муниципаль районы бюджеты турында» «Тукай муниципаль районы» муниципаль берәмлеге Советының 2023 елның 11 декабрендәге 40/2 номерлы карарына үзгәрешләр һәм өстәмәләр кертү хакында. 5. Татарстан Республикасы Тукай муниципаль районы Башкарма комитеты структурасына үзгәрешләр кертү турында.